26. februára 2020

Napriek tomu alebo práve preto, že sú prázdniny prišlo nás dnes ešte viac a opäť sa to prejavilo aj na kvalitnejších výsledkoch. Okrem toho, že padlo viac stoštyridsiatok, jasne najvyšší v tomto roku je celkový priemer získaných bodov - 1188,2 bodu! Až piatim hráčom sa podarilo dostať nad hranicu 1200 bodov a konečne sme tu mali aj druholigový playoff turnaj! V ňom si najlepšie poradil Jano M. a získal svoje druhé druholigové víťazstvo. Inak nič mimoriadne - Jojo si tentokrát nenechal vziať ani jednu hru a veselo nás ďalej valcuje. V ženskej lige stále kráľuje Danka, ktorá prešla základnou časťou bez jedinej mínusky!

19. februára 2020

Počet účastníkov turnaja stúpa - to je potešiteľná správa. A rovnako sa dá povedať, že stúpajú aj naše výkony - Jojo sa opäť dostal nad štandard, ktorý od neho čakáme t.j. 1300 bodov. Vo vyraďovacej časti mu jednu hru dokázal uchmatnúť len Dušan (aj to asi len preto, že je jeho brat) a v ženskej lige si pripísala ďalšie víťazstvo Danka. A keďže nás dnes bolo až 12, verili sme, že sa konečne odohrá aj druholigový turnaj, no nestalo sa. Takže víťazom sa stal s pekným výkonom zo základnej časti Štefan.

12. februára 2020

Prekvapenie sa dnes konalo! Načo to tajiť? Posledné turnaje sú najmä o tom, že sa všetci snažíme poraziť Joja, takže ten hrá pod obrovským tlakom. My mu síce pomáhame uvoľniť sa, ale niekedy sa uvoľní až príliš. Tak aj dnes. Vo finále sa stretol s Johnnym a po dramatickom zápase získal Johnny svoje prvé tohtoročné víťazstvo. Ženskú ligu dnes opäť bravúrne zvládla Danka! A hoci do druhej ligy sa prebojovali až štyria borci, nikomu z nich sa už ďalej nechcelo hrať. Takže prvenstvo si pripísal Jano M, ktorého od hranice 1000 bodov delilo iba málo.

5. februára 2020

Dnes sa nám jeden rekord predsa len vyskytol - v ženskej lige nahrala Lucia 1177 bodov, čo je tohtoročný ženský rekord. Napriek tomu, že začala dosť nešťastne, dvoma štyridsiatkami sa vyšvihla a suverénne vyhrala ženskú ligu. V druhej lige sa na stupni víťazov objavilo nové meno - Sára. Dúfajme, že sa bude medzi nami objavovať aj naďalej. A v prvej lige sa bohužiaľ žiadne prekvapenie nekonalo - svoj štandard (1300 bodov) Jojo naplnil a vo finále sa nenechal tiež nikým zaskočiť. Všetko v norme!

29. januára 2020

Konečne sa situácia dostáva do normálu a nemusíme riešiť žiadne rekrody! Ak náhodou nie je rekord to, že dnes sa až štyria hráči dostali nad hranicu 1200 bodov. To sa vlastne prihodilo aj pred týždňom, takže to asi až taká udalosť nie je. Jojo síce nedosiahol svoju obvyklú 1300ku (chýbali mu 3 body), ale zase sa nenechal zaskočiť v playoff a pohodlne vyhral. V ženskej lige kráľovala Hela a tentokrát sa bojovalo aj o druhú ligu, kde Danka porazila nováčika Petra.

15. januára 2020

Nový rok pokračuje radom neuveriteľných prekvapení. Najskôr - máme medzi sebou nádejného a nadšeného nováčika! A navyše veľmi šikovného - vo svojom prvom turnaji dosiahol výsledok, ktorý väčšina z nás zahrala po pol roku! A navyše hneď vyhral - druhú ligu... Verme teda, že mu nadšenie vydrží a obohatí svojou účasťou naše spoločenstvo. Ďalej - zrodil sa nový slovenský absolútny rekord! Po vyše roku Jojo prekonal sám seba a slovenský rekord má od dneška hodnotu 1361 bodov. Skvelý výsledok pred Majstrovstvami Slovenska. A najnečakanejšie prekvapenie prišlo úplne na záver - aj keď je Jojo, zdá sa, v dokonalej forme, vo finále playoff ho porazil Boris! V ženskej lige svoje prvé víťazstvo bravúrne vybojovala Danka... Toľko senzácií za jeden večer! Hor' sa slovenského šampionátu!

8. januára 2020

Otvorili sme nový rok 2020 ako urputnú prípravu na Majstrovstvá Slovenska. Samozrejme najurputnejšie to vzal Jojo a hoci to znie neuveriteľne - okamžite vytvoril rekord roku 2020! Aj keď nenahral svojich obvyklých 1300 a viac. Možno by sa mu to pri výborných šiestich stoštyridsiatkach aj podarilo, keby v 8. kole nezahral ako začiatočník... Vo finále to tentokrát dotiahol tiež na víťazstvo, aj keď to nebolo vždy úplne jednoznačné. V ženskej lige z dvojice dám správnejšou rukou "vykročila" Hela a rovnako v slovenskom tohoročnom rekorde! Neuveriteľné...

© 2017 • antonas • Všetky práva vyhradené